?>
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
Świąteczna pomoc dla Ukrainy w gminie Dobra
Wpisany przez Administrator    czwartek, 23 marca 2023 23:00   

Pomoc dla Ukrainy

Wójt Gminy Dobra oraz Dyrektor GCKiB w Dobrej uruchamiaja swiateczna zbiórke darów dla dzieci z Ukrainy Potrzebne sa: zabawki, stodycze z dtugim terminem waznosci, akcesoria swiateczne oraz wszystko co moze przydac sie rodzinom na swieta Okaz serce, wesprzy dzieci z Ukrainy na swieta Wielkanone !


wprowadził: administrator

 
Podziękowania za udział w 31 finale WOŚP
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 stycznia 2023 23:00   

Sztab WOŚP 1349 GCKiB

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. Składam gorące podziękowania dla Dyrektora i jego pracowników za udostepnienie pomieszczeń szkoły i pomoc w organizacji imprezy.

Program artystyczny obfitował w wiele atrakcji, były pokazy taneczne, akrobatyczne, popisy piosenkarskie oraz gimnastyczne. Ogromne zaangażowanie i prace wykonały dzieci z przedszkola „Pszczółka" w Mierzynie i młodzież szkół podstawowych z terenu gminy Dobra. Rewelacyjny program artystyczny ukazujący niesamowite zdolności dzieci, był największą atrakcją dla widzów.

Podziękowania dla rodziców, dyrektorów przedszkoli, szkół oraz trenerów, wychowawców i wszystkich nauczycieli.

Dziękuję Studio Tanecznemu „Rytmix" za włączenie się w tą szlachetną akcję i super pokazy taneczne swoich tancerzy. Niesamowity pokaz taneczno-akrobatyczny Duetu Tanecznego „S-55" zafascynował nas wszystkich. Ukłony dla występujących dziewczyn i ogromne podziękowania dla trenera Sylwestra.

Na trybunach widzowie nagradzali występy gromkimi brawami i z zapałem włączyli się w zbiórkę datków na szlachetny cel, jakim jest walka z sepsą. Dla wolontariuszy przygotowany był gorący poczęstunek ufundowany przez jak zawsze niezawodnych naszych przyjaciół z Restauracji Stylowej z Dobrej.

Zestawy z MC'Donalds z Lubieszyna od Pana Grzegorza uwielbiane przez dzieci wzbogaciły poczęstunek, za co bardzo dziękuję.

Do wspólnego grania z wielkim zaangażowaniem przyłączyło się Sołectwo Grzepnica na czele z Sołtysem Panem Pawłem, tworząc Przystanek WOŚP. Tutaj również włączyło się do akcji Extreme WOLF. WATAHA, to nieoceniony partner w realizacji wielu naszych imprez. Wyrazy uznania i wdzięczności dla Daniela. Działo się, oj działo w Grzepnicy, wspominają to wszyscy, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

W sztabie do późnych godzin wieczornych trwało liczenie pieniędzy. Poza wolontariuszami przychodzili do nas ludzie z woreczkami drobnych monet zebranych przez cały rok na ten cel.

31 Finał WQŚP możemy zaliczyć do bardzo udanych, uzyskaliśmy rekord zebranych pieniędzy. Nie graliśmy jednak dla bicia rekordów, graliśmy od Sercem dla Serca.

Jesteśmy dumni z naszych WOLONTARIUSZY, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych zebraliśmy 60 593,54 PLN i 288,44 Euro. Do tego jeszcze eSkarbonki na kwotę 23 054 PLN.

Panie i Panowie wykonujący pracę w sztabie, to dzięki Wam udało się tak sprawnie przeprowadzić całą akcję 31 Finału WOŚP. Jestem niezmiernie wdzięczna za Wasze zaangażowanie i ogromu/serca, pełne empatii i troski o drugiego człowieka. DZIĘKUJĘ!

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy byli z nami i okazali serce. Równie ogromna wdzięczność i podziękowania dla sponsorów i darczyńców. Pamiętamy również, że ten rok jest rokiem pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie" ogłoszonym przez Fundację WOŚP.

Szef Sztabu

Zofia Ewa Hrynkiewicz

wprowadził: administrator

 
Życzenia na dzień babci i dziadka
Wpisany przez Administrator    piątek, 20 stycznia 2023 23:00   Szanowni Dziadkowie,

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek składa serdeczne życzenia z okazji Waszego święta. Niech ten dzień będzie pełen radości, miłości i uśmiechu. Dziękujemy Wam za wszystko, co robicie dla swoich wnuków i dla naszej społeczności. Jesteście nieocenionym skarbem i przykładem dla nas wszystkich. Życzymy Wam zdrowia, szczęścia i wszystkiego, co najlepsze.

Z poważaniem,

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek wraz z pracownikami

wprowadził: administrator

 
31 Finał WOŚP. Szczegółowy program sztabu GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    niedziela, 15 stycznia 2023 23:00   

Zapraszamy do zapoznania się z programem przygotowanym przez GCKiB w Dobrej na tegoroczną edycję 31 finału WOŚP.

POBIERZ
Cały czas można wesprzeć naszą eSkarbonkę do czego serdecznie zachęcamy!

eSkarbonka - przekaż datek na WOŚPwprowadził: administrator

 
Oferta pracy w GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    środa, 04 stycznia 2023 23:00   

OFERTA PRACY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na cały etat w charakterze kierowcy-konserwatora w GCKiB.

POBIERZ
autor: administrator

 
31 Finał WOŚP. Wesprzyj finał datkiem do Skarbonki!
Wpisany przez Administrator    niedziela, 01 stycznia 2023 23:00   

Już dziś można wesprzeć cel 31 Finału WOŚP

Sztab #1349 Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej utworzył eSkarbonkę, do której można już wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć w poniższy link:

eSkarbonka - przekaż datek na WOŚPwprowadził: administrator

 


Strona 1 z 41