Filia Bezrzecze
Dzień dziecka w klubie GCKiB w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 czerwca 2022 00:00   W sobotę 11 czerwca 2022 r w klubie w Bezrzeczu odbył się Dzień Dziecka. Były konkursy i zabawy. Zabawy co niemiara. Dzieci otrzymały mnóstwo nagród rzeczowych.

Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Impreza z okazji dnia dziecka w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 06 czerwca 2022 00:00   

 Zapraszamy na imprezę z okazji dnia dziecka organizowaną przez GCKiB w klubie w Bezrzeczu.

wprowadził: administrator

 
Warszawy MARAMA-LAMPIONY w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    środa, 18 maja 2022 00:00   

W piątek 13 maja, w klubie w Bezrzeczu, odbyły się, jak co tydzień, ćwiczenia JOGI z Panią Julitą, a następnie warsztaty rękodzielnicze dla młodzieży i dorosłych „MAKRAMA-LAMPIONY”. Warsztaty makramy poprowadziła Pani Ewa, mieszkanka Bezrzecza, która opowiedziała o swojej pasji i wprowadziła uczestniczki w tajniki zaplatania makramy. Pod czujnym okiem Pani Ewy powstały piękne, niepowtarzalne lampiony. Wszystkie uczestniczki z zaangażowaniem tworzyły swoją dekorację, a dzięki warsztatom zostały ujawnione nowe talenty. Jak zawsze panowała przemiła atmosfera. Dzięki ćwiczeniom Jogi i warsztatom makramy, w piątkowe popołudnie i wieczór w klubie, mieszkanki Bezrzecza mogły zrelaksować się po całym tygodniu. Na pewno warsztaty rękodzielnicze „ Nasze pasje” będą kontynuowane. Zapraszamy też innych mieszkańców do podzielenia się swoim hobby.

Dziękujemy Pani Ewie za poprowadzenie warsztatów, Pani Julicie za cotygodniowy relaks z Jogą i pomoc w organizowaniu warsztatów makramy oraz Stowarzyszeniu Nasze Bezrzecze za współorganizację.

Autor: Renata Bieńczakwprowadził: administrator 
Zaproszenie na warsztaty Jogi w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    środa, 18 maja 2022 00:00   Zapraszamy na warsztaty Jogi i kreatywności w Bezrzeczu 28.05.

Autor: Renata Bienczak

wprowadził: Administrator

 
Warsztaty rękodzielnicze na Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    piątek, 06 maja 2022 00:00   Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze na Bezrzeczu w piątek 13.05 początek o godzinie 19:30. Zapisy na warsztaty telefonicznie w klubie GCKiB w Bezrzeczu.

Autor: Renata Bieńczak
Zdjęcie wykorzystane w plakacie: Freepik

wprowadził: Administrator

 
Zabawmy się! Warsztaty w klubie na Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    wtorek, 05 kwietnia 2022 00:00   

Filia GCKIB w Bezrzeczu zaprasza wszystkich dużych i małych czytelników na wspólne warsztaty plastyczne pod hasłem „Pokoloruj swój świat”. Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Moje miejsce na ziemi” finansowanego przez Fundację ORLEN.

Co będziemy robić?

Tworzyć najbardziej kolorowe flagi jakie widział świat.

Zapisy bezpośrednio w filii w Bezrzeczu, ul. Koralowa 61c.wprowadził: administrator

 


Strona 1 z 19