Filie GOK
Noc świętojańska w GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    czwartek, 30 czerwca 2022 00:00   

W piątek 24 czerwca Klub i Biblioteka w Dobrej zorganizowała coroczne obchody Nocy Świętojańskiej. Na początek przygotowano warsztaty tradycyjnego wyplatania wianków.

O pyszne jedzenie i swojską atmosferę zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Był także grill, zimne napoje. Zobaczcie „porcję” zdjęć z naszej Nocy Świętojańskiej.

Autor: Marzena Krysińskawprowadził: administrator 
Początek lata w klubie GCKiB w Dołujące
Wpisany przez Administrator    czwartek, 30 czerwca 2022 00:00   Ostatnie dni czerwca w klubie Dołuje poczuliśmy prawdziwe LATO, zaczęliśmy od zmiany wystroju gazetki ściennej, następnie własnoręcznie wykonaliśmy piękną tropikalną palmę która będzie wakacyjną dekoracją naszego klubu. Po wykonaniu naszej pracy w upalne popołudnie postanowiliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu ćwicząc celność i nie dając się zlać wodą w bitwie na balony!Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Joga w Dołujach i na Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    środa, 29 czerwca 2022 00:00   "W przyjemnie chłodnych przestrzeniach GCKiB Dołuje i Bezrzecze praktykujemy wspólnie jogę na poziomie otwartym. Stosuję elementy jogi w stylu vinyasa i yin (spokojna, relaksacyjna), jogi hormonalnej, a także automasażu i medytacji. Na zajęciach mogą się Państwo nauczyć metod wyciszania umysłu, rozluźnić spięte mięśnie, uelastycznić i wzmocnić ciało. Joga jest formą łagodnej aktywności fizycznej, która przynosi stopniowe, ale długotrwałe efekty. Zapraszam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności ruchowo-duchowej. Na zajęciach praktykują obok siebie seniorki i nastolatki. Panowie również mogą bez skrępowania z nami praktykować

Od 1.07.2022 możliwe jest wejście w pakiecie Medicover Sport (bez dopłaty). Niezbędne jest zapisanie się na zajęcia poprzez SMS. Do zobaczenia na macie!

Prowadząca: Julita Urbaniak - wielbicielka ruchu i nauczycielką jogi. Wyznaję zasadę, że "mały krok jest lepszy niż stanie w miejscu, a każde stąpnięcie na macie jest krokiem do przodu". Stale uczy się, jak być dobrym i szczęśliwym człowiekiem, a joga okazała się być świetną nauczycielką.

Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Festyn w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    środa, 29 czerwca 2022 00:00   

W dniu 25 czerwca 2022 roku na terenie przy klubie w Skarbimierzycach odbył się festyn rodzinny finansowany z Budżetu Obywatelskiego. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło zabawy z animatorem, zamku dmuchanego, konkursów z nagrodami. Był również grill, festiwal kolorów oraz przejażdżki motocyklem.

Wydarzenie to jest cykliczną imprezą w Skarbimierzycach i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom. Zapraszamy za rok

Autor: Karol Grochotwprowadził: administrator 
Rogaliki w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 21 czerwca 2022 00:00   W naszej wsi mieszka Nadia. Pani Nadia pochodzi z Ukrainy i zna wiele ciekawych przepisów kulinarnych, którymi postanowiła się z nami podzielić. Pewnego pięknego dnia pokazała nam jak się piecze rogaliki po ukraińsku. Było z tym dużo zabawy i śmiechu, ale rogaliki wyszły pyszne. Na pewno będziemy je robić jeszcze nie raz.

Bardzo dziękujemy pani Nadii.

Autor: Ewa Łachut

wprowadził: administrator

 
Warsztaty kulinarne w Stolcu
Wpisany przez Administrator    czwartek, 16 czerwca 2022 00:00   

 

Podczas ostatnich zajęć kulinarnych upiekliśmy smaczne, aromatyczne ziemniaczki. Była to propozycja pani Stasi :) bardzo słuszna i pewnie nie raz jeszcze z tego przepisu skorzystamy :)

Na poprzednich zajęciach było natomiast bardzo słodko i deserowo. Przygotowaliśmy kokosowe ciasteczka budyniowe. Wyszły bardzo kruche i przepyszne :) Przygody kulinarne zawsze sprawiają nam dużo przyjemności.

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 


Strona 1 z 135