Szukaj

Wernisaż Kazimierza Pomorskiego w GCKiB w Dobrej

autor opowiada kobiecie a w tle obraz

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

10 marca w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej z okazji Dnia Kobiet odbył się wernisaż malarstwa i rysunku Pana Kazimierza Pomorskiego pt. „Kobieta w rysunku i malarstwie”.

Przybyłych gości przywitała Pani Marzena Krysińska, otwarcia wystawy dokonał sam malarz Pan Kazimierz Pomorski oraz zaproszona z Akademii Sztuk Pięknych dr Sylwia Godowska.

Zaprezentowane na wystawie portrety kobiet są malarsko-rysunkową inspiracją na temat twórczości Leonarda Da Vinci. Po części oficjalnej zaproszeni gości przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie mogli obejrzeć wystawę oraz porozmawiać z autorem prac, a także wpisać się do księgi autora obrazów oraz do kroniki Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

autor: Marzena Krysińska
foto: Marzena Krysińska

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

Aktualności z Dobrej

Dobra

🧶✨ Warsztaty rękodzielnicze – stwórz swój koszyczek wielkanocny na szydełku! ✨🧺

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty rękodzielnicze, podczas których własnoręcznie wykonasz wielkanocny koszyczek! 🐣🌿

Dobra

🎶🌷 Wyjątkowy Dzień Kobiet w GCKiB w Dobrej! 🌷🎶

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert pełen miłości, który odbędzie się z okazji Dnia Kobiet! 💖🎤 ✨ W trakcie koncertu usłyszą Państwo najpiękniejsze polskie i zagraniczne

Dobra

Zajęcia teatralno-rozwojowe w GCKiB w Dobrej

Drodzy sąsiedzi! Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-11 lat, na zajęcia teatralno-rozwojowe Na zajęciach dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność

Dobra

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Wioski bez troski”

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Wioski bez troski”. Informujemy, że ogłoszony został XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci – uczniowie szkół podstawowych, których celem

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści