Szukaj

Warsztaty florystyczne w Dobrej

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

16 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zakończyły się warsztaty florystyczne pt. „Magia Świąt Bożonarodzeniowych” zorganizowanych w ramach tzw. Mini Grantów aktywizujących mieszkańców nasze Gminy.

W trakcie trwania warsztatów jego uczestniczy wykonywały m.in. wianki adwentowych i stroików świątecznych. Panie spędziły ten czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Co więcej przygotowały stroiki, które udekorują ich wigilijne stoły.

autor: Marzena Krysińska
foto: Marzena Krysińska

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

Aktualności z Dobrej

Dobra

📣📣 Nowo otwarta Szkoła Karate w Dobrej! 📣📣

Z radością informujemy o otwarciu naszej nowej szkoły karate w Dobrej! 🥋👊

Dobra

🎉 III Orszak Trzech Króli – Dobra-Wołczkowo 🎉

Już 6 stycznia 2025 roku serdecznie zapraszamy na III Orszak Trzech Króli, który odbędzie się w malowniczych miejscowościach Dobra i Wołczkowo. To wyjątkowe wydarzenie, pełne

Dobra, Komunikaty

24 i 27grudnia 2024r. biuro GCKiB nieczynne

Szanowni Mieszkańcy, 📢 Informujemy, iż w dniach 24 i 27 grudnia nasze biuro będzie nieczynne. 🎄❄️ Pełni sił wracamy do pracy 30 grudnia 2024 roku.

Dobra

Z najlepszymi życzeniami…

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, składamy najserdeczniejsze życzenia pełne radości, spokoju i rodzinnego ciepła. ✨🎁

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści