Dyrektor GCKiB wraz z bibliotekarzami wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom proponuje:
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 marca 2020 00:00   

Dyrektor GCKiB wraz z bibliotekarzami wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom proponuje:

Kilka razy w tygodniu przygotujemy dla Państwa pakiet książek do zabrania.

Informujemy jednocześnie, że wszystkie książki wystawione dla potencjalnych czytelników pochodzą ze zbiorów biblioteki i przez ostatni okres ok 2 tygodni nie miały kontaktu z żadnym innym czytelnikiem poza bibliotekarzem, który je dla Państwa wyselekcjonował.

Książki będą wystawione przed biblioteką w specjalnym wózku i oznaczone hasłem „weźksiążkę".

Książki, które czytelnicy zabiorą ze sobą, nie będą podlegały obowiązkowemu zwrotowi. Mogą one stać się ich własnością. Z czasem, kiedy znów będziemy bezpieczni i wolni od coronawirusa, będzie można podzielić się nimi z innymi czytelnikami.

Zapraszamy zatem każdego dnia od poniedziałku do piątku od 15:00 do 18.00 pod siedzibę filii bibliotecznej w Mierzynie, przy ul. Weleckiej 5.

Akcja potrwa tak długo, jak długo będziemy dysponować książkami. W naszej akcji duże znaczenie odgrywa pogoda. Dlatego w dni pochmurne i deszczowe książki te nie będą udostępniane.

Zasady korzystania z akcji.

Z usługi biblioteki może skorzystać każdy czytelnik.
2. Może on wziąć co najwyżej dwie książki.
3. Można również przynosić swoje książki i włożyć je do osobnego pudełka na czas kwarantanny. (Książki te posłużą w kolejnym czasie dla innych czytelników).
Życzymy miłej lektury.

Uwaga: Zachowaj wszelkie środki ostrożności: stosuj rękawiczki jednorazowe, nie podchodź do miejsca udostępniania książek w przypadku, gdy przebywa tam inna osoba.

autor: administrator