Elektroniczny Katalog Biblioteczny Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Zapraszamy do korzystania z Elektronicznego Katalogu Bibliotecznego naszych zasobów bibliotecznych znajdującego się poniżej:

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
I Ty możesz na pomóc wygrać książki do Biblioteki
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 października 2017 14:07   

Bardzo prosimy o zagłosowanie na Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej w konkursie "Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie".

Więcej…
 
Kulinarne szczyty, głosuj na projekt GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 października 2017 13:15   

Ten projekt pozwoli Ci spróbować ciekawych i nowych potraw oraz pokaże Ci jak można jeść pysznie i zdrowo. Dzięki wykładom i warsztatom nauczysz się przyrządzać oryginalne dania w prosty i szybki sposób.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie Wesela Stefana Wyspiańskiego
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 września 2017 08:01   

Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana lekturą Pana Tadeusza Adama Mickiewicza. W 2013 roku w całej Polsce odbyło się czytanie dzieł Aleksandra Fredry, a podczas następnych edycji przeczytano kolejno: Trylogię Henryka Sienkiewicza, Lalkę Bolesława Prusa oraz Quo vadis Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 
Różane Dożynki 2017
Wpisany przez Administrator    czwartek, 17 sierpnia 2017 12:35   

15 sierpnia na terenie boiska sportowego w Dobrej odbyły się Różane Dożynki.

Więcej…
 
Wycieczka emerytów i rencistów do Trzęsacza [zdjęcia]
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 czerwca 2017 10:54   

W dniach 21 i 22 czerwca br. emeryci i renciści z terenu gminy Dobra wybrali się na wycieczkę do Trzęsacza. Dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja.

Więcej…
 
"Dzieci w świecie sztuki"
Wpisany przez Administrator    wtorek, 20 czerwca 2017 13:10   

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej i Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie wspólnie zorganizowali cykl warsztatów pod nazwą "Dzieci w świecie sztuki" realizowanych w ramach programu "Morze Kultury" przy wsparciu Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Celem projektu było wprowadzenie dzieci w sferę aktywnej edukacji z dziedziny sztuki. Tematami spotkań było: świat barw- eksperymenty z kolorem i grafiką, świat formy i kształtów- mini dzieła sztuki z drutu i wełny, świat wyobraźni - magiczne kompozycje światła i cienia.

Więcej…
 


Strona 1 z 17