Elektroniczny Katalog Biblioteczny Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Zapraszamy do korzystania z Elektronicznego Katalogu Bibliotecznego naszych zasobów bibliotecznych znajdującego się poniżej:

Filia Wąwelnica
Warsztaty w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    wtorek, 04 lipca 2017 13:07   

Od 10 kwietnia do 30 czerwca w klubie w Wąwelnicy odbywały się warsztaty, które miały za cel zaszczepić młodszym mieszkańcom miejscowości zamiłowanie do tworzenia własnoręcznie ozdób.

Więcej…
 
Ferie zimowe w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 13 marca 2017 14:29   

Podczas tegorocznych ferii zimowych, organizowanych w klubie w Wąwelnicy odbyło się wiele zajęć, których zadaniem było urozmaicenie spędzania czasu wolnego oraz aktywizacja dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    niedziela, 29 stycznia 2017 14:24   

W sobotę, 21 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas którego świętowano ten jakże wyjątkowy dzień. Spotkanie okraszone było słodkim poczęstunkiem. W programie imprezy były m.in. występy artystyczne.

Więcej…
 
Zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka do Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    wtorek, 17 stycznia 2017 15:06   

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej serdecznie zaprasza w sobotę, 21 stycznia na spotkanie wszystkich Dziadków i Babcie wraz z wnuczkami i wnuczętami na godzinę 16.00 do klubu w Wąwelnicy na wspólne świętowanie okraszone słodkim poczęstunkiem. W programie imprezy m.in. występy artystyczne.

Więcej…
 
Impreza mikołajkowa w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    czwartek, 08 grudnia 2016 14:47   

W niedzielę, 4 grudnia w klubie w Wąwelnicy odbyła się impreza mikołajkowa dla najmłodszych. Doskonała zabawa i uśmiech na twarzach dzieci towarzyszył przez cały czas.

Nie mogło oczywiście zabraknąć najważniejszego gościa - świętego Mikołaja, który na swych saniach dotarł do Wąwelnicy. Radości nie było końca.

Więcej…
 
Piesza wycieczka po okolicy
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 maja 2015 14:10   

Słoneczna pogoda panująca w ostatnich tygodniach sprawiła, że uczestnicy zajęć Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wąwelnicy wybrali się na pieszą wycieczkę po okolicy.

Wyczerpani trudami spaceru odwiedzili mieszczący się w Lubieszynie MC Donald's. Po gorącym posiłku wrócili do klubu w Wąwelnicy.

Więcej…
 


Strona 1 z 3