Filia Wąwelnica
Śpiewanie w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 13 lipca 2020 00:00   Ze względu na obecną sytuacje klub w Wąwelnicy jest obecnie zamknięty.

Odbywają się tylko próby śpiewu powstałej grupy ,,Ludowe Janioły”.

Dziewczyny dzielnie ćwiczą by po unormowaniu całej sytuacji pokazać wszystkim swoje postępy.

Autor: Maria Wardak

wprowadził: administrator

 
Zapraszamy do przesyłania zdjęć z Janem Pawłem II
Wpisany przez Administrator    wtorek, 19 maja 2020 00:00   

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Zapraszamy Państwa do przesyłania zdjęć z Janem Pawłem II, chcemy w ten sposób przygotować galerię ze wspomnieniami mieszkańców naszej gminy.

Zdjęcia, wraz ze zgodą na wykorzystanie zdjęć na stronie i w mediach społecznościowych GCKiB, prosimy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Czekamy na Państwa zdjęcia!autor: administrator

 
Relacja z ferii w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    wtorek, 03 marca 2020 00:00   

W drugim tygodniu ferii w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia Wąwelnica odbyła się dalsza część zajęć profilaktycznych dla dzieci i młodzieży.

Dzieci i młodzież miała okazję nauczyć się nowej techniki ,,decoupage,, na świecach białych lub kremowych. Tworzyły własnoręcznie breloki do kluczy które były wypiekane w piekarniku oraz mogły sprawdzić się fizycznie podczas zajęć taneczno - ruchowych.

Wszyscy wspólnie bardzo dobrze się bawili. Miłym akcentem dla młodzieży było zakończenie ferii poprzez zorganizowanie zabawy tanecznej w godzinach popołudniowych.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 
Pierwszy tydzień ferii w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    środa, 19 lutego 2020 00:00   

W pierwszym tyg. ferii w klubie w Wąwelnicy odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy z Ratownikiem medycznym ze stacji Pogotowia w Szczecinie. Dzieci i młodzież dowiedzieli się na czym polega pierwsza pomoc przedmedyczna, jak zachować się w przypadku bycia świadkiem omdlenia, zadławienia oraz skaleczenia. Również dowiedzieliśmy się jak prawidłowo używać koca termicznego i jak obsługuje się sprzęt AED, który będzie w niedługim czasie dostępny na terenie naszej gminy.

Odbyły się również zajęcia plastyczne na których młodzież ozdabiała serduszka metodą Decupage, oraz dzieci i młodzież tworzyły specjalistycznymi pastelami swoje koszulki.

Z panią Kasią z ,,Robótkowo” zostały zrobione torebki ,,serduszka” oraz zawieszki ozdabiane drewnianymi płatkami.

Zdjęcia i tekst: Maria Wardak

wprowadził: Administrator

 
Dzień Babci i Dziadka w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    piątek, 31 stycznia 2020 00:00   


W sobotę w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy odbyło się spotkanie...ni to dzień dziadka i babci ...ni to spotkanie towarzyskie...

Było super ..dziewczynki nasze prezentowały swoje zdolności wokalne...oby więcej takich spotkań ❤!

Tekst i zdjęcia: Maria Wardak

wprowadził: Administrator

 
Wprowadzamy świąteczny nastrój. Krasnale ze skarpet.
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 grudnia 2019 00:00   

Dnia 11.12.2019 r. w klubie w Wąwelnicy wspólnie z młodzieżą tworzyliśmy zimowe Krasnale. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia. Młodzież już zadeklarowała, że w przyszłym tygodniu znów będziemy je tworzyć, by móc obdarować najbliższych tak miłym prezentem.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 


Strona 1 z 5