Filia Wąwelnica
Relacja z ferii w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    wtorek, 03 marca 2020 00:00   

W drugim tygodniu ferii w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia Wąwelnica odbyła się dalsza część zajęć profilaktycznych dla dzieci i młodzieży.

Dzieci i młodzież miała okazję nauczyć się nowej techniki ,,decoupage,, na świecach białych lub kremowych. Tworzyły własnoręcznie breloki do kluczy które były wypiekane w piekarniku oraz mogły sprawdzić się fizycznie podczas zajęć taneczno - ruchowych.

Wszyscy wspólnie bardzo dobrze się bawili. Miłym akcentem dla młodzieży było zakończenie ferii poprzez zorganizowanie zabawy tanecznej w godzinach popołudniowych.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 
Pierwszy tydzień ferii w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    środa, 19 lutego 2020 00:00   

W pierwszym tyg. ferii w klubie w Wąwelnicy odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy z Ratownikiem medycznym ze stacji Pogotowia w Szczecinie. Dzieci i młodzież dowiedzieli się na czym polega pierwsza pomoc przedmedyczna, jak zachować się w przypadku bycia świadkiem omdlenia, zadławienia oraz skaleczenia. Również dowiedzieliśmy się jak prawidłowo używać koca termicznego i jak obsługuje się sprzęt AED, który będzie w niedługim czasie dostępny na terenie naszej gminy.

Odbyły się również zajęcia plastyczne na których młodzież ozdabiała serduszka metodą Decupage, oraz dzieci i młodzież tworzyły specjalistycznymi pastelami swoje koszulki.

Z panią Kasią z ,,Robótkowo” zostały zrobione torebki ,,serduszka” oraz zawieszki ozdabiane drewnianymi płatkami.

Zdjęcia i tekst: Maria Wardak

wprowadził: Administrator

 
Dzień Babci i Dziadka w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    piątek, 31 stycznia 2020 00:00   


W sobotę w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy odbyło się spotkanie...ni to dzień dziadka i babci ...ni to spotkanie towarzyskie...

Było super ..dziewczynki nasze prezentowały swoje zdolności wokalne...oby więcej takich spotkań ❤!

Tekst i zdjęcia: Maria Wardak

wprowadził: Administrator

 
Wprowadzamy świąteczny nastrój. Krasnale ze skarpet.
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 grudnia 2019 00:00   

Dnia 11.12.2019 r. w klubie w Wąwelnicy wspólnie z młodzieżą tworzyliśmy zimowe Krasnale. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia. Młodzież już zadeklarowała, że w przyszłym tygodniu znów będziemy je tworzyć, by móc obdarować najbliższych tak miłym prezentem.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 
Relacja z robienia stroików Bożonarodzeniowych w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    środa, 11 grudnia 2019 00:00   

Pięknie wyglądający i pachnący stroik doskonale podkreśla bożonarodzeniową atmosferę.

W Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy dnia 5.12.2019 r. dzieci wspólnie z pomocą Pani instruktor tworzyły piękne stroiki Bożonarodzeniowe, które będą ozdobą na świątecznych stołach i również zostali nimi obdarzeni nasi hojni sponsorzy.

Maria Wardak

Serdeczne podziękowania należą się również zawsze niezawodnym aktorom Polskiego Teatru w Szczecinie Adamowi Dzieciniak oraz Zbigniewowi Filary.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 
Zabawa Mikołajkowa w Wąwelnicy
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 09 grudnia 2019 00:00   

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy składa serdeczne podziękowania firmie Skraw-Met, Pierogarni Lubieszyn oraz Hipermarket Bi1 za pomoc w zorganizowaniu imprezy Mikołajkowej. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy wzbogacić program Mikołajek, rozbudować ofertę atrakcji dla dzieci oraz bardziej zintegrować społeczność biorącą udział w imprezie. Państwa pomoc w działaniach naszego ośrodka kultury jest dla nas bardzo ważnym wsparciem oraz potwierdzeniem celowości naszych działań.

Serdeczne podziękowania należą się również zawsze niezawodnym aktorom Polskiego Teatru w Szczecinie Adamowi Dzieciniak oraz Zbigniewowi Filary.

Autor: Maria Wardakwprowadził: Administrator

 


Strona 1 z 5