?>
Filia Wołczkowo
Nagroda dla GCKiiB!
Wpisany przez Administrator    niedziela, 11 grudnia 2022 23:00   Z przyjemnością informujemy, że Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej otrzymało wyróżnienie za zaangażowanie i działania związane z projektem Europejskich/Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa.

W tym roku w Polsce wydarzenia pod znakiem EDD odbyły się już po raz 30. Tegoroczna, jubileuszowa edycja Europejskich Dni Dziedzictwa odbyła się pod hasłem „Połączeni dziedzictwem” i nawiązywała do podpisanej przez Polskę Konwencji Ramowej Rady Europy o wartości dziedzictwa kulturowego dla społeczeństwa.

Z tej okazji 7 grudnia 2022 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie miała miejsce Gala Jubileuszowa Europejskich Dni Dziedzictwa „Połączeni dziedzictwem”, na którą zostaliśmy zaproszeni i w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Wyróżnienie, pamiątkową plakietę, z rąk Pani Katarzyny Zalasińskiej, Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa, odebrała Pani Zofia Hrynkiewicz, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek wraz z pracownikami Panią Moniką Trojan i Monika Niedbała

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia:

Wprowadził: Administrator

 
Ćwiczenia w Wołkczowie i Dobrej z Andrzejem
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 listopada 2022 23:00   GCKiB serdecznie zaprasza na ćwiczenia, każdy znajdzie coś dla siebie Szczegóły u instruktora - Andrzej Bartłomowicz- tel. 693 102 179 Wprowadził: Administrator

 
Międzynarodowy dzień postaci z bajek
Wpisany przez Administrator    niedziela, 13 listopada 2022 23:00   

W samo południe Filia GCKiB w Wołczkowie przekształciła się w niezwykłą magiczną krainę aby świętować Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Wszystkie dzieci przybyły na bal przebrane w przepiękne stroje ich ulubionych bohaterów z bajek. Były księżniczki, królowie, wróżki, wilk, batman, czerwony kapturek, marynarze, strażak i wiele innych. Były tańce, zabawy, konkursy, zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci. Dzieci były zachwycone przebiegiem balu i zapewniły że ten bajkowy dzień pozostanie na długo w ich i pamięci. Bal się odbył przy współpracy ze znanymi szczecińskimi aktorami.

Autor: Andrzej Bartłomowicz.

wprowadził: administrator 
Czy da się zagrać w hokeja we Wrześniu?
Wpisany przez Administrator    czwartek, 01 września 2022 23:00   Tak! Wszystkie chętne dzieci i młodzież zapraszamy na turniej mini hokeja w GCKiB w Wołczkowie 12 września o. godzinie 13:30.

Autor: Andrzej Bartłomowicz

wprowadził: administrator

 
83 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej
Wpisany przez Administrator    środa, 24 sierpnia 2022 23:00   

83 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ!!! 1.09.2022 roku w filii GCKIB w WOŁCZKOWIE otwarta zostanie wystawa poświęcona 83 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. Wystawa prezentuje liczne zbrodnie ludobójstwa, przymusowe przesiedlenia, zabór dzieci, zniszczenia i kradzież majątku w tym dóbr kultury, których to Naród Polski doświadczył że strony Totalitarnych Reżimów III Rzeszy Niemieckiej. Wystawa prezentuje pamiątki (odznaczenia,medale, dokumenty)z prywatnych zbiorów Bohaterów Którzy Przelali Krew Za Wolność.

Zapraszamy do obejrzenia Wystawy w filii GCKIB w WOŁCZKOWIE od pon-piat. W godz.13.00-16.30.

autor: Andrzej Bartłomowiczwprowadził: administrator 
Druga połowa wakacji w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    wtorek, 02 sierpnia 2022 23:00   

Pełną parą zaczęliśmy drugą połowę wakacji
Rozwijamy się artystycznie z naszą ukochaną Fabryką Inspiracji tworząc piękne glicerynowe mydełka.
Sami zobaczcie

Autor: Andrzej Bartłomowiczwprowadził: administrator 


Strona 1 z 15