Filia Wołczkowo
Warsztaty z dekorowania pierników świątecznych w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    wtorek, 17 grudnia 2019 00:00   

10 grudnia 2019 roku w Klubie w Wołczkowie odbyły się zajęcia zdobienia najpopularniejszych świątecznych ciasteczek, czyli pierników.

Dorośli, dzieci i młodzież spotkali się w Klubie w Wołczkowie, żeby razem zdobić pierniczki. Pierwszym etapem było zrobienie lukru z cukru pudru. Następnie w ruch poszła wyobraźnia i powstały piękne wzory na aromatycznych wypiekach.

Uczestnicy dekorowali ciastka kolorowymi posypkami, perełkami i świątecznymi motywami Wspólne ozdabianie sprawiło wiele przyjemności, a całości towarzyszył śmiech i zadowolenie z efektywnej pracy. W powietrzu unosił się magiczny zapach pierników, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Półgęsekwprowadził: Administrator

 
Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne
Wpisany przez Administrator    środa, 11 grudnia 2019 00:00   

W dniu 6 grudnia 2019 r. w Klubie w Wołczkowie odbyły się po raz kolejny warsztaty florystyczne poprowadzone przez Panią Marię. Tym razem wykonane zostały świąteczne stroiki bożonarodzeniowe. W mikołajkowej atmosferze Panie przystąpiły do pracy i kierując się wskazówkami Pani Marii rozpoczęły przygotowanie kompozycji.

Więcej…
 
Zabawa Mikołajkowa w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 09 grudnia 2019 00:00   

W dniu 7 grudnia 2019 roku Klub w Wołczkowie zamienił się w magiczną krainę Mikołaja, do której przybyły wszystkie grzeczne dzieci. Spotkanie rozpoczęło się od występu teatralnego. Aktorzy z Teatru Polskiego Adam Dzieciniak i Zbigniew Filary wprowadzili uczestników w świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Warsztaty Koła Gospodyń Wiejskich Wołczkowo
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 listopada 2019 00:00   

Warsztaty Koła Gospodyń Wiejskich Wołczkowo w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek. 15 listopada 2019 roku Panie z Koła Gospodyń Wiejskich spotkały się w Klubie w Wołczkowie, aby uczestniczyć w warsztatach zdobienia świec metodą decoupage.

Więcej…
 
Zabawa Andrzejkowa dla dzieci w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 listopada 2019 00:00   

Wróżby, zwyczaje i zabawy andrzejkowe w Wołczkowie W dniu 23 listopada 2019 roku w Klubie w Wołczkowie odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Na przybyłych uczestników czekało mnóstwo zabawy i oczywiście wróżby.

Więcej…
 
Spotkanie poświęcone pamięci Czesława Niemena
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 listopada 2019 00:00   

Czy mnie jeszcze pamiętasz?’’ spotkanie w Wołczkowie poświęcone pamięci Czesława Niemena W sobotni wieczór mieszkańcy Wołczkowa spotkali się by wspominać jednego z najwybitniejszych twórców muzyki – Czesława Niemena.

Więcej…
 


Strona 1 z 12