Wyjątkowe Mikołajki w Stolcu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 grudnia 2012 12:53   

8 grudnia w miejscowości Stolec odbyła się impreza Mikołajkowa oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury – filię w Stolcu przy współudziale Koła LZS „Grom” Stolec.

Na dzieci czekało wiele niesamowitych atrakcji. W programie było m.in.: malowanie twarzy, przygotowanie ozdób choinkowych, specjalnych bombek, pamiątkowe zdjęcia z gościem imprezy czyli Świętym Mikołajem. Do tego zabawy i tańce przy bożonarodzeniowych piosenkach oraz liczne konkursy.

Po konkursach, które dostarczyły jej uczestnikom wiele radości, do Klubu przybył Święty Mikołaj. Po krótkiej, wspólnej zabawie przy muzyce, rozdał dzieciom prezenty. Głęboko wierzymy, że każdy z uczestników naszej imprezy poczuł się tego dnia wyjątkowo. Spotkanie Mikołajkowe odbyło się dzięki pomocy osób, dla których uśmiech dzieci jest jedną z najważniejszych rzeczy.

Bardzo dziękujemy indywidualnym sponsorom, LZS–owi „Grom” Stolec, Pierogarni B. M. Wajda, Restauracji MC Donald's Lubieszyn oraz młodzieży z naszej miejscowości za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

autor: Luiza Supernak
foto: Luiza Supernak