Filia Skarbimierzyce
Turniej tenisa stołowego w Skarbmierzycach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 19 lutego 2019 00:00   

Tenis stołowy w Skarbmierzycach

W dniu 23.02. 2019 o godz. 16.00 (sobota) w klubie w Skarbimierzycach odbędzie się: "Turniej tenisa stołowego"organizowany przez Koło LZS w Skarbimierzycach oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Skarbimierzycach.
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli poczęstunek, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy.

autor: administrator

 
Koniec ferii w Skarbmierzycach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 lutego 2019 00:00   

Koniec ferii w Skarbmierzycach

W dniach 8 i 9 lutego w klubie w Skarbimierzycach odbyły się warsztaty prowadzone przez panią Magdę z Fabryki Inspiracji w Mierzynie. Pierwszego dnia uczestnicy zajęć samodzielnie wykonali piękne skrzynki na klucze lub pudełka na chusteczki bądź skarby. Trzeba było bardzo dokładnie oczyścić drewniane powierzchnie i pomalować farbą podkładową. Następnie każdy ozdabiał swoją pracę używając ulubionych kolorów .Prace były bardzo efektowne. Następnego dnia pod okiem pani Magdy piekliśmy maślane , serduszkowe ciasteczka . Wszyscy bardzo się napracowali. Trzeba było w wywałkowanym cieście powycinać serduszka. Upiec je i kolorowym lukrem przyozdobić. Były piękne i smaczne.

Szkoda ,że już skończyły się ferie…Podczas warsztatów nauczyliśmy się wiele nowych , ciekawych rzeczy.

autor: administrator

 
Teatr Polski w Skarbmierzycach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 05 lutego 2019 00:00   

Warsztaty z Teatrem Polskim

W dniu 6.02.2019r. w naszym klubie gościliśmy aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie. Było świetne przedstawienie, podczas którego zgromadzone dzieci ze Skarbimierzyc i Mierzyna dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Rozpoznawaliśmy znaki drogowe, uczyliśmy się przechodzić przez jezdnię. Wiemy również , jak kulturalnie korzystać z jazdy autobusem. Wszystkie te informacje były opatrzone dużą dozą humoru i piosenki. Były również konkursy sprawdzające naszą wiedzę oraz pokaz prawie prawdziwych czarów Wszyscy obecni byli zachwyceni wspólną zabawą.

autor: administrator

 
Warsztaty lalkarskie w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 sierpnia 2017 09:27   

19 sierpnia w klubie w Skarbimierzycach odbyły się warsztaty lalkarskie. Dla uczestników warsztatu były dostępne wszelkie materiały potrzebne do wykonania lalek.

Więcej…
 
Kreatywne warsztaty dla dorosłych w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 22 czerwca 2017 14:23   

13 maja 2017 roku w filii GCKiB w Skarbimierzycach odbyły się kreatywne warsztaty dla dorosłych. Na warsztatach wykonane zostały niepowtarzalne okładki do planera oraz obraz dla mamy na podobraziu techniką scrapbookingu.

Więcej…
 
Powitanie wiosny w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 23 marca 2017 12:59   

Pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej wiosny to czas, na który zimą wyczekujemy z niecierpliwością. Przyroda budzi się do życia, drzewa pokrywają się pąkami...

Więcej…
 


Strona 1 z 9