?>
Filia Skarbimierzyce
Festyn w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 28 czerwca 2022 23:00   

W dniu 25 czerwca 2022 roku na terenie przy klubie w Skarbimierzycach odbył się festyn rodzinny finansowany z Budżetu Obywatelskiego. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło zabawy z animatorem, zamku dmuchanego, konkursów z nagrodami. Był również grill, festiwal kolorów oraz przejażdżki motocyklem.

Wydarzenie to jest cykliczną imprezą w Skarbimierzycach i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom. Zapraszamy za rok

Autor: Karol Grochotwprowadził: administrator 
Dzień dziecka w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    środa, 08 czerwca 2022 23:00   

W dniu 4 czerwca 2022 r. na terenie przy klubie w Skarbimierzycach odbył się Dzień Dziecka.

W programie były miedzy innymi konkursy i zawody dla najmłodszych a także słodki poczęstunek. Atrakcją był również przejazd motocyklem z członkami klubu Black Sprocket!!! Nie zabrakło festiwalu kolorów oraz ciepłego posiłku z grilla. Dzieci podczas konkursów zdobywały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie.

Autor: Karol Grochotwprowadził: administrator 
Impreza z okazji dnia dziecka w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    środa, 01 czerwca 2022 23:00   

 Zapraszamy na imprezę w sobotę 4 czerwca z okazji dnia dziecka organizowaną przez GCKiB w Skarbimierzyce.

wprowadził: administrator

 
Sprzątanie klubu w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    niedziela, 15 maja 2022 23:00   

W dniu 7 maja 2022 roku dzieci, młodzież oraz dorośli wzięli udział w akcji sprzątania okolicy klubu oraz miejscowości Skarbimierzyce. W sumie uzbierano ponad 20 worków z różnymi frakcjami odpadów. Szkło było zbierane do worków zielonych. Odpady plastikowe oraz metalowe do worków żółtych, natomiast papier do worków niebieskich. Po ciężkiej pracy dla wszystkich uczestników wydarzenia zorganizowano grilla. Dziękujemy osobom biorącym udział w akcji:)

Autor: Karol Grochot

wprowadził: Administrator

 
Black Sprocket w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    środa, 04 maja 2022 23:00   

W dniu 23.04 w klubie w Skarbimierzycach mieliśmy okazję gościć członków i sympatyków klubu motocyklowego Black Sprocket. Motocykliści organizowali zbiórkę na rzecz uchodźców z Ukrainy. Pomagają nam także uświetniając swoją obecnością wydarzenia w naszej okolicy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym:) Pomaganie jest fajne.

Autor: Karol Grochot


wprowadził: administrator 
Dzień szkraba w klubie w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    niedziela, 17 kwietnia 2022 23:00   

W dniu 9.04 w klubie w Skarbimierzycach odbyła się integracja rodziców oraz dzieci. "Dzień szkraba" bo tak zostało nazwane to wydarzenie, odbyło się po raz pierwszy w takiej formie.

Rodzice, przy kawie i poczęstunku mogli wymienić doświadczenia z wychowywania swoich pociech, natomiast dzieci przy rytmicznej muzyce bawiły się w najlepsze. Twister, zabawa balonami, zabawa autami oraz kolorowanki były najchętniej wybierane przez najmłodszych.

Autor: Karol Grochot


wprowadził: administrator 


Strona 1 z 13