Filia Skarbimierzyce
Sprzątanie klubu w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 maja 2022 00:00   

W dniu 7 maja 2022 roku dzieci, młodzież oraz dorośli wzięli udział w akcji sprzątania okolicy klubu oraz miejscowości Skarbimierzyce. W sumie uzbierano ponad 20 worków z różnymi frakcjami odpadów. Szkło było zbierane do worków zielonych. Odpady plastikowe oraz metalowe do worków żółtych, natomiast papier do worków niebieskich. Po ciężkiej pracy dla wszystkich uczestników wydarzenia zorganizowano grilla. Dziękujemy osobom biorącym udział w akcji:)

Autor: Karol Grochot

wprowadził: Administrator

 
Black Sprocket w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 05 maja 2022 00:00   

W dniu 23.04 w klubie w Skarbimierzycach mieliśmy okazję gościć członków i sympatyków klubu motocyklowego Black Sprocket. Motocykliści organizowali zbiórkę na rzecz uchodźców z Ukrainy. Pomagają nam także uświetniając swoją obecnością wydarzenia w naszej okolicy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym:) Pomaganie jest fajne.

Autor: Karol Grochot


wprowadził: administrator 
Dzień szkraba w klubie w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 18 kwietnia 2022 00:00   

W dniu 9.04 w klubie w Skarbimierzycach odbyła się integracja rodziców oraz dzieci. "Dzień szkraba" bo tak zostało nazwane to wydarzenie, odbyło się po raz pierwszy w takiej formie.

Rodzice, przy kawie i poczęstunku mogli wymienić doświadczenia z wychowywania swoich pociech, natomiast dzieci przy rytmicznej muzyce bawiły się w najlepsze. Twister, zabawa balonami, zabawa autami oraz kolorowanki były najchętniej wybierane przez najmłodszych.

Autor: Karol Grochot


wprowadził: administrator 
Podziękowania dla motocyklistów z Black Sprocket
Wpisany przez Administrator    wtorek, 15 marca 2022 00:00   

Cały czas trwa zbiórka w Klubie w Skarbimierzycach na rzecz uchodźców z Ukrainy, organizowana przez klub motocyklowy Black Sprocket, w porozumieniu z Gminnym Centrum Kultury w Dobrej. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w organizację zbiórki klubowi Black Sprocket, a wszystkim mieszkańcom za wsparcie akcji.

Razem możemy więcej.

Teresa Dera,
Wójt Gminy Dobra

Zofia Ewa Hrynkiewicz
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrejwprowadził: administrator

 
Turniej gier Playstation w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 lutego 2022 00:00   

W dniu 19.02 w klubie w Skarbimierzycach odbył się turniej gier na konsoli. Wydarzenie organizowane było przez LZS w Skarbimierzycach oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek natomiast dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym w ulubione gry online.

Gratulujemy zwycięzcom

Autor:Karol Grochotwprowadził: administrator 
Turniej tenisa stołowego w Skarbimierzycach
Wpisany przez Administrator    piątek, 18 lutego 2022 00:00   

W dniu 5.02 w klubie w Skarbimierzycach odbył się turniej tenisa stołowego. Wydarzenie organizowane było przez LZS w Skarbimierzycach oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek natomiast dla zwycięzców nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom

Autor:Karol Grochotwprowadził: administrator 


Strona 1 z 13