Ferie zimowe w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    piątek, 03 marca 2017 13:43   

W filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Rzędzinach podczas tegorocznych ferii zimowych zorganizowano wiele zajęć dla dzieci i młodzieży. Program ferii obejmował między innymi rozwijające dziecięcą kreatywność zajęcia plastyczne i manualne oraz wycieczki do parku, podczas których dokarmialiśmy zwierzęta. Dzieci mogły się wykazać również podczas zajęć kulinarnych, na których przygotowywały kanapki i słodkie desery.

W czasie ferii filię w Rzędzinach odwiedził również nas Policjant dzielnicowy, który spotkał się z dziećmi w ramach edukacyjnej pogadanki po hasłem "Bezpieczne Ferie". Między zajęciami zarówno dzieci jak i młodzież spędzali czas korzystając z gier i zabaw.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe, podczas których został zorganizowany „Turniej w Darta”. W jego organizacji współpracowało również LZS Pionier Buk, który zakupił na tę okazję słodki poczęstunek oraz nagrody. Na zakończenie ferii we współpracy z Panem Tomaszem Czarnotą został zorganizowany poczęstunek z restauracji McDonald's dla dzieci biorących udział w zajęciach.

autor: Zofia Kątnik
foto: Zofia Kątnik