?>
Filia Rzędziny
Święto "Pieczonego Ziemniaka" w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 27 października 2022 23:00   W sobotnie, słoneczne popołudnie spotkaliśmy się przy ognisku. Pretekstem było święto "Pieczonego Ziemniaka"Wspólne przygotowywanie ogniska, potraw, które można było upiec na ogniu i oczekiwanie na pieczone w tym ognisku ziemniaki, dały wszystkim uczestnikom, tym małym i tym dużym, wiele radości i satysfakcji. Nie obyło się też bez wspomnień "jak to drzewiej bywało", jak wygladały kieddyś ogniskowe spotkania. Ciepły wieczór sprzyjał dlugiej biesiadzie, która zakończyła się już przy świetle książyca...

Autor: Ewa Łachut

Wprowadził: Administrator

 
Mały Patriota w Mierzynie
Wpisany przez Administrator    środa, 26 października 2022 23:00   Klub w Rzędzinach zaprasza na cykl jesiennych warsztatów i spotkań:
- warsztaty plastyczne z Fabryką Inspiracji (dla dzieci i młodzieży)
- zajęcia taneczne (dla dzieci od lat 9 - 14)
- pilates (dla kobiet)
oraz wiele innych

Szczegółowe informacje na stronie GCKiB oraz w klubie w Rzędzinach

Autor: Ewa Łachut

wprowadził: administrator 
Rogaliki w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 20 czerwca 2022 23:00   W naszej wsi mieszka Nadia. Pani Nadia pochodzi z Ukrainy i zna wiele ciekawych przepisów kulinarnych, którymi postanowiła się z nami podzielić. Pewnego pięknego dnia pokazała nam jak się piecze rogaliki po ukraińsku. Było z tym dużo zabawy i śmiechu, ale rogaliki wyszły pyszne. Na pewno będziemy je robić jeszcze nie raz.

Bardzo dziękujemy pani Nadii.

Autor: Ewa Łachut

wprowadził: administrator

 
Impreza z okazji dnia dziecka w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    środa, 01 czerwca 2022 23:00   

 Zapraszamy na imprezę z okazji dnia dziecka organizowaną przez GCKiB w Rzędzinach.

wprowadził: administrator

 
Dzień mamy w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 maja 2022 23:00   

Mama, mamusia, mateczka – to najpiękniejsze słowo na świecie Dla swoich najukochańszych mam młodsza i starsza młodzież przygotowała niespodziankę. W sobotę, 28.05 w klubie odbyło się specjalne przyjęcie. W uroczyście przygotowanym i ozdobionym klubie zsiadły mamy racząc się kawą, herbatą i samodzielnie przez dzieci przygotowanym słodkim poczęstunkiem: ciastem marchewkowym i waflami z krówkowym kremem. W programie były występy taneczne, pokazy gimnastycznych talentów i recital gitarowy. Występy wzbudziły wiele entuzjazmu, a i łezki w oczach mam też się pojawiły:)

Autor: Ewa Łachut

wprowadził: administrator

 
Turniej szachowy w Rzędzinach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 maja 2022 23:00   "Wiosna z szachami" czyli Turniej szachowy kategorii open oraz młode talenty, drugi z cyklu "4 pory roku", odbył się 7 maja w Szczecinie. Wzięli w nim udział nasi klubowi szachiści z klubu w Rzędzinach Amelka i Maja oraz Kuba. Walka była niezwykle zacięta, Gratulujemy naszym młodym zawodnikom i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

Autor: Ewa Łachut

wprowadził: administrator

 


Strona 1 z 20