?>
Filia Dołuje
Zajęcia Salsafit w Dobrej i Dołujach
Wpisany przez Administrator    niedziela, 01 stycznia 2023 23:00   
Zapraszamy na zajęcia SalsaFit skierowane dla kobiet w każdym wieku! Nie ważne czy masz 20 czy 60 lat na zajęciach będziesz czuła się jak w gronie najlepszych koleżanek. Nie mamy luksusowych sal tak jak na modnych siłowniach, ale u nas znajdziesz przyjazną, wspierającą atmosferę, dzięki której bez skrępowania będziesz mogła ćwiczyć i świetnie się przy tym bawić.

Wprowadził: Administrator

 
Warsztaty fotograficzne w Dołujach
Wpisany przez Administrator    środa, 12 października 2022 23:00   GCKiB klub Dołuje zaprasza starszą młodzież i dorosłych, na kurs "Podstawy Fotografii." Na kursie tym będzie można nauczyć się, czym jest fotografia i dokąd zmierza.

Uczestnicy dowiedzą się także, jaki wybrać sprzęt fotograficzny, jak go używać oraz jak wygląda praca z obrazem.

Zaczynamy 22 października godzina 13:30, listopada godzina 13:30. Spotkania trwają około 4-5 godzin. Zalecane jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego. Motto przewodnie kursu:

mniej sprzętu, więcej talentu i własnej pracy!

Informacja i zapisy w GCKiB klub Dołuje lub pod nr. Tel. 91 424 19 65.

Autor: Katarzyna Janczarek

 
Haloween Party w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 10 października 2022 23:00   Oj będzie się działo... październik w klubie Dołuje zaprasza wszystkie dzieci na kreatywne warsztaty z Fabryką Inspiracji, niesamowitymi pomysłami na dłuuugie jesienne popołudnia oraz Party Halloweenowe w strasznym przebraniu!!!

W tym dniu na dzieci będą czekać:

- mroczne animacje
- halloweenowe tatuaże
- potwarzasta dyskoteka
- konkursy, gry i zabawy.
Na warsztaty, jak i Party Halloweenowe obowiązują zapisy pod nr tel. 91 424 19 65.Autor: Katarzyna Janczarek

 
Szarlotka w Dołujach
Wpisany przez Administrator    niedziela, 02 października 2022 23:00   Klub Dołuje podobnie jak zmieniająca się przyroda, przybrał piękne, kolorowe barwy.
A to wszystko powstało podczas twórczych spotkań w naszym klubie.
Mamy za sobą warsztaty plastyczne, na których powstały piękne dekoracje naszego klubu, a jak jesień to nie mogło zabraknąć szarlotki z przepysznych jabłek, które otaczają nasza okolice, więc klubowicze upiekli PRZEPYSZNĄ szarlotkę według przepisu lokalnej gospodyni.

autor: Katarzyna Janczarekwprowadził: administrator

 
Odwołane zajęcia jogi w Dołujach
Wpisany przez Administrator    środa, 14 września 2022 23:00   W związku z nadzwyczajną sytuacją dzisiejsze zajęcia jogi w Dołujach zostają odwołane. Instruktorce, która uczestniczyła w kolizji drogowej życzymy szybkiego powrotu na matę <3.

wprowadził: administrator

 
Seniorady w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 września 2022 23:00   W każdą środę o godzinie 17:00 zapraszamy na warsztaty dla seniorów. W planie spotkania przy herbacie, robótki ręczne i wiele innych.

Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 


Strona 1 z 20