Filia Dołuje
Pierwszy tydzień wakacji w klubie GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 01 sierpnia 2022 00:00   Ostatni tydzień w klubie Dołuje upłynął bardzo intensywnie i artystycznie . Zajęcia zaczęliśmy od zajęć taneczno-ruchowych z panią Kamilą, na których dzieci nauczyły się pierwszych kroków zumby i nie tylko.

W kolejnych dniach dzieci zmieniły się w małych artystów robiąc samodzielnie lizaki z Twórczą Cytrynką oraz fantastyczne mydełka z Fabryką Inspiracji. Na koniec tygodnia odwiedził nas aktor Adam Dzieciniak, przeprowadzając super warsztaty teatralne.

autor: Katarzyna Janczarekwprowadził: administrator

 
Początek lata w klubie GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 30 czerwca 2022 00:00   Ostatnie dni czerwca w klubie Dołuje poczuliśmy prawdziwe LATO, zaczęliśmy od zmiany wystroju gazetki ściennej, następnie własnoręcznie wykonaliśmy piękną tropikalną palmę która będzie wakacyjną dekoracją naszego klubu. Po wykonaniu naszej pracy w upalne popołudnie postanowiliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu ćwicząc celność i nie dając się zlać wodą w bitwie na balony!Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Joga w Dołujach i na Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    środa, 29 czerwca 2022 00:00   "W przyjemnie chłodnych przestrzeniach GCKiB Dołuje i Bezrzecze praktykujemy wspólnie jogę na poziomie otwartym. Stosuję elementy jogi w stylu vinyasa i yin (spokojna, relaksacyjna), jogi hormonalnej, a także automasażu i medytacji. Na zajęciach mogą się Państwo nauczyć metod wyciszania umysłu, rozluźnić spięte mięśnie, uelastycznić i wzmocnić ciało. Joga jest formą łagodnej aktywności fizycznej, która przynosi stopniowe, ale długotrwałe efekty. Zapraszam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności ruchowo-duchowej. Na zajęciach praktykują obok siebie seniorki i nastolatki. Panowie również mogą bez skrępowania z nami praktykować

Od 1.07.2022 możliwe jest wejście w pakiecie Medicover Sport (bez dopłaty). Niezbędne jest zapisanie się na zajęcia poprzez SMS. Do zobaczenia na macie!

Prowadząca: Julita Urbaniak - wielbicielka ruchu i nauczycielką jogi. Wyznaję zasadę, że "mały krok jest lepszy niż stanie w miejscu, a każde stąpnięcie na macie jest krokiem do przodu". Stale uczy się, jak być dobrym i szczęśliwym człowiekiem, a joga okazała się być świetną nauczycielką.

Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Dzień dziecka w klubie GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 czerwca 2022 00:00   Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z obchodzonej imprezy z okazji dnia dziecka w GCKiB w DołujachAutor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Dzień matki w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 maja 2022 00:00   

 W ramach obchodów Dnia Matki dzieci z grupy przedszkolnej „Motylki” z przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach przygotowały wspaniałe przedstawienie oraz własnoręcznie zrobione prezenty. Całe wydarzenie miało miejsce w klubie Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach.

 

 autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: admministrator

 
Tęczowe chmurki w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 maja 2022 00:00   W filii GCKiB w Dołujach podczas zajęć plastycznych nasi podopieczni stworzyli piękne chmury we wszystkich kolorach tęczy, którymi później wspólnie udekorowaliśmy nasz klub.

autor: administrator

 


Strona 1 z 18