Filia Dołuje
Drugi tydzień ferii w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 12 lutego 2019 00:00   

Dzień babci i dziadka w Dobrej

W drugim tygodniu ferii zimowych w filii GCKiB w Dołujach odbyły się zaplanowane zajęcia dla dzieci i młodzieży, gry, zabawy ruchowe i rozgrywki sportowe. W ramach zajęć profilaktycznych w dniu 06.02.2019 r. odbyły się warsztaty teatralne z aktorami z Teatru Polskiego, którzy w zabawny i dowcipny sposób przekazali, jak należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego i jak należy pomagać osobom starszym i niepełnosprawnym. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Dnia 07.02.2019 r. ponownie odwiedziła nas pani Basia, która przeprowadziła warsztaty plastyczne, których tematem była kartka walentynkowa. Uczestnicy zajęć z wielkim zaangażowaniem wykonali prace na zadany temat.

Wioletta Zalepaautor: administrator

 
Zajęcia dla dzieci i młodzieży
Wpisany przez Administrator    wtorek, 05 lutego 2019 00:00   

Zajęcia z ferii w Dołujach

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w filii GCKiB w Dołujach odbyły się zaplanowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. Gry, zabawy, zajęcia manualne. W ramach zajęć profilaktycznych 30.01.2019 r. odbyły się warsztaty plastyczne z panią Barbarą Bartosiewicz. Dzieci otrzymały drewniane elementy anioła i mnóstwo ozdób do jego przystrojenia. Ich zadaniem było pomalowanie, ozdobienie i złożenie aniołka według poleceń pani Basi. Każde dziecko wykonało pracę według swojego upodobania i wyszło im to pięknie. W piątek 01.02.2019 pani Magda Staniszewska przeprowadziła z dziećmi zajęcia kulinarne, których tematem była pizza, dowiedziały się jak należy prawidłowo przygotować ciasto i dobrały sobie indywidualnie dodatki do potrawy. W czasie gdy pizza się piekła dzieci przygotowały i wykonały pod kierunkiem pani Magdy osobistą maskotkę z materiału, który zszyły na maszynie. Z jednego projektu wyszły różne maskotki: sowy, koty a nawet wilk. Po tak wytężonej pracy, upieczona pizza smakowała wyśmienicie.

Wioletta Zalepa

autor: administrator

 
Zajęcia kreatywności w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:57   

8 maja w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach jak w każdy wtorek zebrały się mieszkanki sołectwa, aby kreatywnie i ciekawie spędzić czas wolny.

Więcej…
 
Zajęcia plastyczne dla najmłodszych
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 października 2017 14:36   

27 września w filii Gminnego Centrum Kultury i bibliotek w Dołujach odbyły się zajęcia plastyczne dla najmłodszych w ramach współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Dołujach.

Więcej…
 
Warsztaty lalkarskie Motanek w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 września 2017 07:56   

26 sierpnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach odbyły się warsztaty Motanek w ramach współpracy ze szczecińską fundacją"Słowianie Pomeranii" i Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Więcej…
 
Dzieci podczas warsztatów plastycznych zrobiły biało-czerwone flagietki
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 08 maja 2017 09:55   

26 kwietnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach odbyły się zajęcia plastyczne dla najmłodszych w ramach współpracy z Zespołem Szkół w Dołujach. Tematem prac była flaga Polski.

Więcej…
 


Strona 1 z 13