Kolejny tydzień zajęć wakacyjnych w klubie w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 sierpnia 2021 00:00   

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w drugim tygodniu sierpnia 2021r.

W kolejnym tygodniu sierpnia dzieci spędziły czas w klubie w twórczy i aktywny sposób.

W ramach eko zabaw wykonały makietę latarni morskiej, wykorzystując surowce wtórne oraz muszelki, kamyki, patyczki i piasek zabierane wcześniej na plaży. Zrobiły śmieszne ludziki z patyków, włóczki, filcu dekoracyjnego, ruchomych oczek. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota zrobiły dla swoich pupili zabawkę z pomponami z włóczki, piór dekoracyjnych, sznureczków i własnoręcznie pomalowanego farbami patyczka. Z okazji Światowego Dnia Słonia wykonały techniką mieszaną pracę plastyczną pt. „Zachód słońca w Afryce”. Malowały obrazek „ Deszczowy letni dzień” techniką malowania woskiem. Zrobiły również doniczki, miseczki i świeczniki z betonu, wcześniej przygotowały masę i wypełniły nią formy.

Dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu podczas wycieczek na boisko gminne i plac zabaw w Bezrzeczu. Wiele radości przyniosły zabawy i gry świetlicowe. Wesoło i twórczo bawiły się w czasie kolejnych warsztatów „ Poznaj siebie i swoje możliwości” prowadzonych przez Katarzynę Ogłozińską. Dzieci coraz odważniej wcielają się w role aktorów, odgrywając scenki ze znanych bajek.

Podczas warsztatów z Fabryką Inspiracji wykonały piękną dekorację w kształcie flaminga. Malowały ją farbami i ozdobiły przez doklejenie kolorowych piór.

Autor: Renata Bieńczakwprowadził: Administrator