?>
Filia Bezrzecze
Warsztaty Modelarskie - FASCYNACI 2022/23
Wpisany przez Administrator    wtorek, 01 listopada 2022 23:00   KONIEC ROZGRZEWKI! PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO OSIĄGANIA LEPSZYCH WYNIKÓW, BĘDZIEMY ROZWIJAĆ WASZE UMIEJĘTNOŚCI I POSZUKIWAĆ WŚRÓD WAS NOWYCH TALENTÓW. POD OKIEM DOŚWIADCZONEGO HOBBYSTY, PASJONATA, FASCYNATA I POZYTYWNIE ZAKRĘCONEGO WIELBICIELA GIER BEZ PRĄDU ZOBACZYCIE CO TO JEST WYŻSZA FORMA ROZRYWKI NA JAKĄ NA PRAWDĘ ZASŁUGUJECIE. PIERWSZA LEKCJA FREE! WIĘC PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNE OCZY.

Cel?

Każdy uczestnik do końca kursu zbuduje armię i samodzielnie ją pomaluje oraz skonwertuje ja wg własnego pomysłu, a na koniec zajęć rozegra tą armią bitwy z kolegami podczas Turnieju Gier Bitewnych.

Kiedy?

Turniej odbędzie się na zajęciach w czerwcu 2023, tuż przed wakacjami.

Z czym to się je, jak to zrobimy?

1. Przygotowaliśmy pakiet startowy dla każdego uczestnika o wartości ~375 zł . REFUNDUJEMY AŻ -73% ceny!!! Czyli zamiast 375 zł każdy uczestnik nabędzie część swojej armii za 100zl!! Uczestnicy na start zyskują 275 zł , na tyle możemy sobie teraz pozwolić, na tyle nas stać - CHCESZ WIEDZIEĆ CO JEST W ZESTAWIE STARTOWYM? ZAPYTAJ! PRZEŚLEMY PEŁNĄ LISTĘ PRODUKTÓW.
2. Zajęcia będą odbywały się co 2 tygodnie w sobotę i będą trwały 3h. Podczas zajęć będziemy szkolić umiejętności taktyczne, artystyczne, modelarskie oraz UWAGA! Język Angielski. Koszt Zajęć to 75 zł.
3. Od czasu do czasu na zajęciach będzie niespodzianka dla uczestników. Planujemy tez konkursy z nagrodami, ale tutaj niestety musi obowiązywać niewielka składka rodziców , my oczywiście też się dużo dorzucimy :)

CHCĘ ŻEBYŚCIE WIEDZIELI, ŻE WARSZTATY PROWADZĘ, BO LUBIĘ, to moja pasja i sposób na życie. Często do tej imprezy dokładałem z własnej kieszeni, albo prosiłem o wsparcie rożne firmy z naszej branży i zostawali naszymi sponsorami. Teraz musimy zadbać o to sami, jeśli dalej chcemy się rozwijać w tym tempie. Nie chcę zarabiać na dzieciakach i dołożę wszelkich starań, żeby uzbierali armię w możliwie najkorzystniejszy sposób.

Gdzie i kiedy?

Zawsze co druga sobota w godz. 12:00-15:00
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Bezrzeczu Ul. KORALOWA 61C.

Czy obowiązują zapisy?

Tak. Obowiązują zapisy telefoniczne bądź SMS, ponieważ musimy wiedzieć wcześniej ile zestawów przygotować. Zapisy: 882-554-656- Miłosz

Czy mogę przyjść zobaczyć czy to dla mnie?

Tak. Przyjdź bezpłatnie na pierwszą lekcję i sam podejmij decyzję. Większość zostaje.

Gdzie znajduje się harmonogram zajęć?

Na życzenie otrzymasz cały harmonogram zajęć poprzez SMS lub email.

Dlaczego warto?

Życie to przygoda. A my jesteśmy tutaj żebyś przeżył ją jak najlepiej się da. Przyjdź i przekonaj się sam.autor: Miłosz Słupecki

wprowadził: administrator 
Niekwestionowana królowa jesiennych potraw, stroików, dekoracji, ogrodów.
Wpisany przez Administrator    środa, 19 października 2022 23:00   

Jej wysokość dynia....

Ale czy dynia musi mieć koniecznie barwy jesieni? Czy może być na przykład granatowa? Może, może.

Nasze bezrzeczańskie dynie przybrały nieoczekiwane kolory, wzory i zachwyciły swoim wyglądem zarówno dzieci, jak i rodziców. Teraz stojąc w honorowym miejscu, w pokoju będą nam przypominały jak piękna i barwna bywa jesień. Warsztaty w klubie w Bezrzeczu 18.10.2022.

Autor: Patrycja Jurzysta-Żal

wprowadził: administrator 
Jesienne domki dla ptaków
Wpisany przez Administrator    środa, 12 października 2022 23:00   Zapraszamy chętne dzieci do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych pt. "Jesienne domki dla ptaków". Warsztaty rozłożone są na dwa terminy, ze względu na różnorodność technik wykonywania prac. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Dzwońcie rodzice, dzwońcie!

Autor: Patrycja Jurzysta-Żal

 
Powitanie jesieni
Wpisany przez Administrator    niedziela, 02 października 2022 23:00   

Leśną drogą przyszła jesień,
wszak jej pora, był już wrzesień,
do Bezrzecza zawitała,
kwiaty, liście, dynie dała,
z tych dyń, wrzosów, jarzębiny,
z szaro-białej, miękkiej gliny,
w klubie dzieci wymyśliły
to, co u niej podpatrzyły.

Warsztaty "Powitanie jesieni" w klubie, w Bezrzeczu 23 września i 4 października.

Autor: Patrycja Jurzysta Żal

wprowadził: administrator 
Warsztaty plastyczne dla dzieci w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    wtorek, 20 września 2022 23:00   Zapraszamy na warsztaty plastyczne dla dzieci w Bezrzeczu, które odbędą się w dniach: 23.09.2022 cz.I, 04.10.2022 cz.II
godzina 17.00-19.00

Zapisy pod numerem telefonu 91 424 19 68 w GCKiB w Bezrzeczu.

Miejsce: Koralowa 61c, Bezrzecze.

Autor: Patrycja Jurysta-Żal

wprowadził: administrator

 
Relacja z Festynu w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    czwartek, 08 września 2022 23:00   

Wakacje w Bezrzeczu pożegnaliśmy na kolorowo smacznie, sportowo i dużą dawką śmiechu. Bo i po co się smucić, skoro już za 10 miesięcy będą kolejne . Tymczasem zobaczcie co się działo na niedzielnym festynie w Bezrzeczu. Organizatorzy GCKiB filia w Bezrzeczu, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze oraz LZS Bezrzecze dziękują wszystkim przybyłym za uczestnictwo w festynie i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!

Autor: Patrycja Jurzysta Żalwprowadził: administrator 


Strona 1 z 22