Filie GOK
Aleje dla bioróżnorodności
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 grudnia 2022 00:00   Zapraszamy na wystawę promującą projekt „Aleje dla bioróżnorodności”.
Wystawa będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych od 12 do 19 grudnia 2022 r w Gminnym Centrum Kultury i bibliotek w Dobrej.
Wystawa składająca się z 23 wielkoformatowych fotografii, stanowi przede wszystkim formę promocji raportu z inwentaryzacji zachodniopomorskich alej – jednego z kluczowych działań w projekcie.

Wprowadził: Administrator

 
Królowa Twista w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 grudnia 2022 00:00   Gminne Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza mieszkańców gminy na spektakl Rafała Podrazy pt. "Cyrograf Dzień, który zmienił życie Heleny Majdaniec".
12 grudnia 2022 r. godz. 18.00 klub w Wołczkowie

Wstęp wolny!
Wprowadził: Administrator

 
Ćwiczenia w Wołkczowie i Dobrej z Andrzejem
Wpisany przez Administrator    wtorek, 15 listopada 2022 00:00   GCKiB serdecznie zaprasza na ćwiczenia, każdy znajdzie coś dla siebie Szczegóły u instruktora - Andrzej Bartłomowicz- tel. 693 102 179 Wprowadził: Administrator

 
Międzynarodowy dzień postaci z bajek
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 listopada 2022 00:00   

W samo południe Filia GCKiB w Wołczkowie przekształciła się w niezwykłą magiczną krainę aby świętować Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Wszystkie dzieci przybyły na bal przebrane w przepiękne stroje ich ulubionych bohaterów z bajek. Były księżniczki, królowie, wróżki, wilk, batman, czerwony kapturek, marynarze, strażak i wiele innych. Były tańce, zabawy, konkursy, zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci. Dzieci były zachwycone przebiegiem balu i zapewniły że ten bajkowy dzień pozostanie na długo w ich i pamięci. Bal się odbył przy współpracy ze znanymi szczecińskimi aktorami.

Autor: Andrzej Bartłomowicz.

wprowadził: administrator 
Zajęcia z gry w szachy w klubie GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    środa, 02 listopada 2022 00:00   Serdecznie zapraszamy dzieci od 6 lat na zajęcia szachowe prowadzone przez licencjonowanego Instruktora Szachowego.

„Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka - kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Wpływa na rozwój intelektu, zwiększa aktywność umysłową oraz rozbudza twórcze zdolności”.

Zajęcia odbywają się w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra.

Godziny zajęć:
Poniedziałek
17.00-18.00
18.00-19.30

Kontakt oraz szczegółowe informacje pod numerem tel. 607220620 lub ad­­esem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

FB - https://www.facebook.com/Szachlandia

Wprowadził: Administrator

 
Warsztaty Modelarskie - FASCYNACI 2022/23
Wpisany przez Administrator    środa, 02 listopada 2022 00:00   KONIEC ROZGRZEWKI! PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO OSIĄGANIA LEPSZYCH WYNIKÓW, BĘDZIEMY ROZWIJAĆ WASZE UMIEJĘTNOŚCI I POSZUKIWAĆ WŚRÓD WAS NOWYCH TALENTÓW. POD OKIEM DOŚWIADCZONEGO HOBBYSTY, PASJONATA, FASCYNATA I POZYTYWNIE ZAKRĘCONEGO WIELBICIELA GIER BEZ PRĄDU ZOBACZYCIE CO TO JEST WYŻSZA FORMA ROZRYWKI NA JAKĄ NA PRAWDĘ ZASŁUGUJECIE. PIERWSZA LEKCJA FREE! WIĘC PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNE OCZY.

Cel?

Każdy uczestnik do końca kursu zbuduje armię i samodzielnie ją pomaluje oraz skonwertuje ja wg własnego pomysłu, a na koniec zajęć rozegra tą armią bitwy z kolegami podczas Turnieju Gier Bitewnych.

Kiedy?

Turniej odbędzie się na zajęciach w czerwcu 2023, tuż przed wakacjami.

Z czym to się je, jak to zrobimy?

1. Przygotowaliśmy pakiet startowy dla każdego uczestnika o wartości ~375 zł . REFUNDUJEMY AŻ -73% ceny!!! Czyli zamiast 375 zł każdy uczestnik nabędzie część swojej armii za 100zl!! Uczestnicy na start zyskują 275 zł , na tyle możemy sobie teraz pozwolić, na tyle nas stać - CHCESZ WIEDZIEĆ CO JEST W ZESTAWIE STARTOWYM? ZAPYTAJ! PRZEŚLEMY PEŁNĄ LISTĘ PRODUKTÓW.
2. Zajęcia będą odbywały się co 2 tygodnie w sobotę i będą trwały 3h. Podczas zajęć będziemy szkolić umiejętności taktyczne, artystyczne, modelarskie oraz UWAGA! Język Angielski. Koszt Zajęć to 75 zł.
3. Od czasu do czasu na zajęciach będzie niespodzianka dla uczestników. Planujemy tez konkursy z nagrodami, ale tutaj niestety musi obowiązywać niewielka składka rodziców , my oczywiście też się dużo dorzucimy :)

CHCĘ ŻEBYŚCIE WIEDZIELI, ŻE WARSZTATY PROWADZĘ, BO LUBIĘ, to moja pasja i sposób na życie. Często do tej imprezy dokładałem z własnej kieszeni, albo prosiłem o wsparcie rożne firmy z naszej branży i zostawali naszymi sponsorami. Teraz musimy zadbać o to sami, jeśli dalej chcemy się rozwijać w tym tempie. Nie chcę zarabiać na dzieciakach i dołożę wszelkich starań, żeby uzbierali armię w możliwie najkorzystniejszy sposób.

Gdzie i kiedy?

Zawsze co druga sobota w godz. 12:00-15:00
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Bezrzeczu Ul. KORALOWA 61C.

Czy obowiązują zapisy?

Tak. Obowiązują zapisy telefoniczne bądź SMS, ponieważ musimy wiedzieć wcześniej ile zestawów przygotować. Zapisy: 882-554-656- Miłosz

Czy mogę przyjść zobaczyć czy to dla mnie?

Tak. Przyjdź bezpłatnie na pierwszą lekcję i sam podejmij decyzję. Większość zostaje.

Gdzie znajduje się harmonogram zajęć?

Na życzenie otrzymasz cały harmonogram zajęć poprzez SMS lub email.

Dlaczego warto?

Życie to przygoda. A my jesteśmy tutaj żebyś przeżył ją jak najlepiej się da. Przyjdź i przekonaj się sam.autor: Miłosz Słupecki

wprowadził: administrator 


Strona 1 z 145