Spotkania pełne emocji z Anną Niemczynow
Wpisany przez Administrator    wtorek, 10 maja 2022 00:00   

W sobotę 7 maja mieliśmy zaszczyt gościć u siebie autorkę wyjątkowych powieści. Autorkę książek, które pozwalają poczuć w sobie siłę. Za to właśnie czytelniczki ją pokochały. Za prawdę, wiarę i nadzieje, która otula nasze serca. Historie Anny H. Niemczynow są bowiem jak lustro, w których można się przejrzeć. Nierzadko bywają też drogowskazem. Wzruszają, chwytają za serce i koją. Czy można chcieć więcej?

Nic więc dziwnego, że na spotkanie z Anią przybyło tyle czytelniczek. Niektóre spędziły w podróży nawet kilka godzin, byle tylko dotrzeć na spotkanie. Były rozmowy, podpisywanie książek, prezenty i co najważniejsze, radość ze spotkania. Tyle dobrej energii już dawno u nas nie było. Oby została z nami na bardzo długo, podobnie jak baner z autografem Ani.

Spotkanie było też okazją do rozmów o książce „Którędy do raju”, która w oczach wielu czytelniczek jest niepodważalnym bestsellerem. Tę jak i pozostałe książki Anny H. Niemczynow znajdziecie oczywiście w naszej bibliotece, gdzie zapraszamy. Możecie też skorzystać z okazji i wziąć udział w rozdaniu książkowym, gdzie do zdobycie jest właśnie najnowsza powieść autorki „Którędy do razu”. Link.

Korzystając z okazji jeszcze raz chcemy ogromnie podziękować autorce za spotkanie. Za czas jaki dla nas poświęciła i wszystkie cudowne słowa, które krzepią. Książki, radość i dobro, które niesie ze sobą. Dziękujemy również wszystkim obecnym na spotkaniu za niezwykle miłą atmosferę i cierpliwość, którą musieli wykazać się stojąc w kolejce po autograf.

Kolejne spotkanie już w zamyśle.

Autor: Edyta Sztylcwprowadził: administrator