Spotkanie przez wielkie „P"
Wpisany przez Administrator    piątek, 08 października 2021 00:00   Tym razem zapraszamy Państwa na spotkanie z jednym z głośniejszych autorów powieści kryminalnych w Polsce w ostatnim czasie – Przemysławem Piotrowskim. Autorem serii książek z Igorem Brudnym w roli głównej. „Piętno”, „Sfora” i „Cherub” ciszą się ogromną popularnością czytelników, również w naszej bibliotece. Dlatego też wkrótce pojawi się kolejna książka z serii pt. „Zaraza” – której fani wyczekują jak grzyby deszczu.

Przemysław Piotrowski debiutował powieścią „Kod Himmlera”. Głośno zrobił się o nim za sprawą kolejnej jego powieści, która wielu przyprawiła o zawrót głowy. To „droga do piekła” – powieść wyjątkowo brutalna i realna zarazem. Potem jego popularność rosła z dnia na dzień. Dziś jest w czołówce polskich pisarzy powieści kryminalnych. A być może wkrótce ujrzymy też jego dzieło na ekranie. Kto wie?

Będzie więc o czym rozmawiać. Co wspominać i przeżywać.

ZAPRASZAMY! 21 października o 18:00 do filii GCKIB w Mierzynie, ul. Welecka 5, tel. 609263369 Na spotkaniu będą też dostępne do kupienia książki autora.

wprowadził: Administrator