Marek Stelar w Mierzynie
Wpisany przez Administrator    sobota, 25 września 2021 00:00   

Spotkania w bibliotece w Mierzynie mają to do siebie, że odbywają z reguły w kameralnym gronie, a to pozwala na zupełnie inny kontakt zarówno z czytelnikiem, jak i autorem. Jest czas, by wymienić się poglądami. Podyskutować o książkach. Może nawet zgłębić tajniki sztuki pisarskiej. Dotrzeć do źródeł i mieć chwilę na wspólne tete a tete z autorem. Czasem przy kawie i ciastku. Czasem do późnych godzin wieczornych lub w gronie najbliższych przyjaciół. To oferujemy naszym czytelnikom. Dobre książki i zabawę.

Poniżej kilka zdjęć nadesłanych przez czytelników, tuż po spotkaniu z Markiem Stelarem. Autorem kryminałów, które zyskują coraz większe uznanie wśród fanów powieści kryminalnych. Zwłaszcza jedna z ostatnich jego trylogii z Tomaszem Rędzią w roli głównej, czyli „Blizny”, „Sekta” i „Głębia”. Wszystkie książki autora znajdą też Państwo w naszych bibliotekach. Ja ze swojej strony uparcie polecam też „Rykoszet” – powieść Marka Stelara, która skradła moje serce. To prawdziwy majstersztyk.

Zapraszamy jednocześnie na kolejne spotkanie w bibliotece. Tym razem z Przemysławem Piotrowskim w dniu 21.10.2021 r. I kolejne… którego, terminu jeszcze wam nie zdradzimy, ani nazwiska gościa.wprowadził: Administrator