Choinka - Zrób to sam
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 21 grudnia 2020 00:00   

Święta już tuż, tuż.

Internet jest pełen pomysłów i inspiracji. Znaleźć je można jednak również w bibliotece, wśród książek i dekoracji. Niestety w tym roku, z wiadomych wszystkim przyczyn, nie zaprosiliśmy Państwa na wspólne warsztaty świąteczne. Mamy jednak dla was pomysł na własnoręczne wykonanie choinki, która przyozdobi każdy domowy kąt i biurko w pracy. Może też okazać się miłym upominkiem dla kogoś bliskiego lub ciekawym zajęciem i zabawą. Aby zrobić taką choinkę, wystarczy kawałek włóczki (wcale nie musi być zielona), klej (może być zwykły do papieru), nożyczki, stożek styropianowy lub kartonik (zwinięty w rożek) oraz kilka ozdób. 

W pierwszej kolejności obklejamy włóczką stożek. Zaczynamy od dołu i powoli, nitka przy nitce zmierzamy do samej góry. Obcinamy pozostałą część włóczki. Zanim zaczniecie ozdabiać waszą choinkę, możecie poczekać kilka chwil, aż klej dobrze wyschnie. Wybierzcie teraz ozdoby lub zróbcie je sami i do dzieła! Ubieramy choinkę. 

Minęła zaledwie chwilka a choinka gotowa. To może jeszcze jedną? ;) 
Nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie zrobione ozdoby i prezenty. 

Życzymy przyjemnej zabawy. 
Jeśli macie ochotę, pochwalcie się pod postem swoimi choinkami. Zrobionymi według naszego wzoru lub zupełnie innymi. Prawdziwymi, sztucznymi i ręcznie zrobionymi. :) 
Wesołych Świąt.wprowadził: administrator